Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 EUR
OSCAR KLEINEH (1846-1919) strandlandskap, signerad, olja på duk, 39x57 cm
Utställning: Åbo konstmuseum, "Kotien taidetta", nr 92
783759
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här