Oscar Kleineh oljemålning

Oscar Kleineh oljemålning
Oscar Kleineh oljemålning
Oscar Kleineh oljemålning
Oscar Kleineh oljemålning
Oscar Kleineh oljemålning
Oscar Kleineh oljemålning
Oscar Kleineh oljemålning
Oscar Kleineh oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 EUR

OSCAR KLEINEH (1846-1919) strandlandskap, signerad, olja på duk, 39x57 cm

Utställning: Åbo konstmuseum, "Kotien taidetta", nr 92

783759

2020-12-07