Venny Soldan-Brofelt oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 000 EUR

VENNY SOLDAN-BROFELT (1863-1945) kor på sommarbete, signerad samt daterad 1933, olja på duk, 71x100 cm

783762

2020-12-07