Klubbat för:
Osåld
Utropspris
7 000 EUR
VENNY SOLDAN-BROFELT (1863-1945) kor på sommarbete, signerad samt daterad 1933, olja på duk, 71x100 cm
783762
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här