Wilho Sjöström oljemålning

Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning

Såld för:

2 800 EUR

Utropspris

3 000 EUR

WILHO SJÖSTRÖM (1873-1944) pojkar på strandklippa, signerad samt daterad 1937, olja på duk, 100x81 cm

783763

2020-12-07