Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), (diptyk) Pegasus, signerade och numrerade 115/200, färglitografier, ca 57x40 cm, rammått ca 83x63 cm vardera
1 med trasigt glas
783765
2020-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här