Pegasus

Pegasus
Pegasus
Pegasus
Pegasus

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), (diptyk) Pegasus, signerade och numrerade 115/200, färglitografier, ca 57x40 cm, rammått ca 83x63 cm vardera

1 med trasigt glas

783765

2020-06-16