Skåp Korea
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, Korea, 1800/1900-tal, 10 lådor, svartmålad med detaljer i metallbleck och smide, dragbara handtag, höjd ca 10 samt 115 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, sprickor, möjligen ej komplett
783769
2020-06-17