Skåp Korea

Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, Korea, 1800/1900-tal, 10 lådor, svartmålad med detaljer i metallbleck och smide, dragbara handtag, höjd ca 10 samt 115 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, sprickor, möjligen ej komplett

783769

2020-06-17