51 - Per-Olof Olsson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

800 SEK

PER-OLOF OLSSON (född 1949), Lille Pers första resa, signerad Per-Olof Olsson, daterad 1985, 46 x 33,5 cm

783776

2020-08-21