Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 1800/1900-tal, Frankrike, fanér i valnöt, beslag och handtag i brons, höjd ca 52 samt 77x49 cm
Fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage
783784
2020-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här