Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1800/1900-tal, Frankrike, fanér i valnöt, beslag och handtag i brons, höjd ca 52 samt 77x49 cm

Fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

783784

2020-06-17