Piedestaler empirestil

Piedestaler empirestil
Piedestaler empirestil
Piedestaler empirestil
Piedestaler empirestil
Piedestaler empirestil
Piedestaler empirestil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTALER, 4 st, 1900-talets första hälft, empirestil, med marmorskivor, bronserade trästommar, höjder ca 66-75, 25x25 cm

1 tass saknas, lagningar

783798

2020-06-17