Kosta Glasbruk pokal

Kosta Glasbruk pokal
Kosta Glasbruk pokal
Kosta Glasbruk pokal
Kosta Glasbruk pokal
Kosta Glasbruk pokal
Kosta Glasbruk pokal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOSTA GLASBRUK, pokal, gjord av glasarbetarna i verkstad tolv inför releasefesten av boken "Alkemins eviga eld" av Anna Jansson, daterad 2011 3/5, den här är en av tre individuellt olika, i form av en blomma, höjd 43 cm. Signerad bok medföljer.

Fint skick.

783801

2020-06-16