Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SIGVARD BERNADOTTE, "Vitsippor", matta, rölakan, signerad SB, tillverkad på Nils Nessims Textilateljéer, ca 230x170 cm
Bruksslitage, fläckar
783811
2020-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här