Klubbat för:
320 EUR
Utropspris
300 EUR
KANDELABRAR, ETT PAR, 1900-tal, patinerad mässing, kvinnofigurer, höjd 56 cm
Slitage
783817
2020-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här