Klubbat för:
80 EUR
200 EUR
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, målad blandmetall, kvinnofigur på svart sten sockel, höjd 50,5 cm
Sliage, repor, ej funktionstestad
783823
2020-06-17