Oidentifierad konstnär oljemålning
Closed
2020-06-17
783840
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition med katt och galge, vid trapp, olja på duk, monogramsignerad HE, ca 42x39 cm