Barnservis och dockskåpsinredning, miniatyrer

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BARNSERVIS samt MINIATYRERSERVISDELAR, tot ca 25 dlr, mestadles tidigt 1900-tal, barnservis bestående av 1 kaffekanna, 1 sockerskål med lock, 1 gräddsnipa, 5 kaffekoppar med fat, 1 kastrull, märkt Striegauer Porzellanfabrik A.G, m.m

Flertalet mindre nagg förekommer

783843

2020-06-17