Klubbat för:
560 EUR
Utropspris
200 EUR
SKÅL, med lock, silver, invändigt förgylld, Riga, höjd 12 cm, vikt ca 168 g
Bucklor på foten.
783846
2020-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här