Silverskål på fot

Silverskål på fot
Silverskål på fot
Silverskål på fot
Silverskål på fot
Silverskål på fot
Silverskål på fot

Klubbat för:

560 EUR

Utropspris

200 EUR

SKÅL, med lock, silver, invändigt förgylld, Riga, höjd 12 cm, vikt ca 168 g

Bucklor på foten.

783846

2020-06-20