Sigurd Person fat

Sigurd Person fat
Sigurd Person fat
Sigurd Person fat
Sigurd Person fat
Sigurd Person fat
Sigurd Person fat
Sigurd Person fat
Sigurd Person fat

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SIGURD PERSSON, Fat, Cultura Metal Helsingborg, signerad, rostfri metall, ca 18x18 cm

Slitage

783852

2020-06-20