Anders Wallin

Anders Wallin
Anders Wallin
Anders Wallin
Anders Wallin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS WALLIN (född 1953): "Badholmen", signerad och daterad A Wallin -85, akvarell, ca 18x14 cm

Ej examinerad ur ram

783855

2020-06-17