Nils Nisse Zetterberg

Nils Nisse Zetterberg
Nils Nisse Zetterberg
Nils Nisse Zetterberg
Nils Nisse Zetterberg

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986), "Rom", akvarell, monogramsignerad samt daterad Rom 20 okt 1973, ca 20x18 cm

Ej examinerad ur ram

783859

2020-06-17