Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
ETUI, silver, niello, kontrollmästarte Ivan Vasilyevich Avdeyev, Moskva 1850 / 60, 12 x 6 cm
Gravyr, åldersrelaterat slitage, små bucklor.
783861
2020-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här