Silveretui

Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

ETUI, silver, niello, kontrollmästarte Ivan Vasilyevich Avdeyev, Moskva 1850 / 60, 12 x 6 cm

Gravyr, åldersrelaterat slitage, små bucklor.

783861

2020-06-20