Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHN BAUER (1882-1918): (2), ur Troll (blad 2 och 4), signerade, litografier, ca 12x9 cm
783865
2020-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här