PG Thelander etsning

PG Thelander etsning
PG Thelander etsning
PG Thelander etsning
PG Thelander etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

P.G. THELANDER (född 1936): "Sköldpadda", etsning, signerad EA, ,ca 35x27 cm

783866

2020-06-16