Bronsrelief
Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BRONSRELIEF, 1800/1900-tal, enligt text i gjutningen kopia efter verk av Leonardo da Vinci Louvre, Paris, också signerad i gjutningen (Carol Wojtech) samt daterad 1910, gjutarstämpel H Bergman, patinerad brons, ca 48x34 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage
783877
2020-06-17