Empirebordsplatå
2020-06-17
783888
| Klubbat belopp | 560 EUR |
| Utropspris | 500 EUR |
BORDSPLATÅ, empire, förgylld brons, 1800-talets första hälft, ovali i formen 38 x 48 cm, höjd 7 cm.
Sannoligt senare glas