Omega Automatic Genève Armbandsur 1980-tal
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OMEGA AUTOMATIC GENÈVE, armbandsur, 1980-tal, automatiskt urverk, stål/ doublé, plexiglas, datum, krona med omega symbol, senare läderrem ej original, ref nr. 566046, verk nr. 35368763, kaliber 684, diam ca 23 mm
Bruksslitage. Defekt rem. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
783913
2020-06-28