Blomsterhylla
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BLOMSTERHYLLA, 1900-talets mitt, 2 moduler, järn, höjd ca 74 total bredd 120, djup 58 cm
Kuntoraportti
Kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage
783930
Päivämäärä:
2020-06-17