Satsbord
2020-06-17
783934
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SATSBORD, 3 dlr, bemålad och bronserad trä, största bordet: 54x35, höjd ca 58 cm.
Slitage, repor, färgbortfall