Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
SIDEBOARD, samtida, bemålat, lådor i sargen, dragringar i patinerad mässing, höjd ca 73, 125x45 cm
Brukslitage, skivan med smärre ytskador
783958
2020-06-17