Karel Zijlstra
2020-07-01
783966
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAREL ZIJLSTRA (född 1958): Komposition, tryck, signerad Karel Zijlstra och numrerad 1/3, ca 158x65 cm
Ej examinerad ur ram