Karel Zijlstra

Karel Zijlstra
Karel Zijlstra
Karel Zijlstra
Karel Zijlstra
Karel Zijlstra
Karel Zijlstra
Karel Zijlstra
Karel Zijlstra

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAREL ZIJLSTRA (född 1958): Komposition, tryck, signerad Karel Zijlstra och numrerad 1/3, ca 158x65 cm

Ej examinerad ur ram

783966

2020-07-01