Archimede Seguso skål

Archimede Seguso skål
Archimede Seguso skål
Archimede Seguso skål
Archimede Seguso skål
Archimede Seguso skål
Archimede Seguso skål
Archimede Seguso skål
Archimede Seguso skål
Archimede Seguso skål
Archimede Seguso skål

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARCIMEDE SEGUSO, skål, Italien, grön glasmassa, Sommerso-teknik, Vistosi, Italien, 1980-tal, höjd 18, bredd 18 cm. 10, diameter 28 cm

Tema Murano

Smärre slitage, rispor

783980

2020-06-19