Oljemålning Ebbe Höglund

Oljemålning Ebbe Höglund
Oljemålning Ebbe Höglund
Oljemålning Ebbe Höglund
Oljemålning Ebbe Höglund

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

EBBE HÖGLUND (1914-1993): Ballerinor, signerad Ebbe Höglund, olja på duk, ca 70 x 58 cm

783987

2020-06-20