Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ATELJÉ LYKTAN, taklampa/gatlampa, industristil, svart- och grålackad metall, för en ljuspunkt, diam 53, höjd 58 cm
Ej funktionstestad, repor, bruksslitage
783996
2020-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här