Taklampa Ateljé Lyktan

Taklampa Ateljé Lyktan
Taklampa Ateljé Lyktan

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ATELJÉ LYKTAN, taklampa/gatlampa, industristil, svart- och grålackad metall, för en ljuspunkt, diam 53, höjd 58 cm

Ej funktionstestad, repor, bruksslitage

783996

2020-06-16