Oljemålning Ebbe Höglund

Oljemålning Ebbe Höglund
Oljemålning Ebbe Höglund
Oljemålning Ebbe Höglund
Oljemålning Ebbe Höglund
Oljemålning Ebbe Höglund
Oljemålning Ebbe Höglund

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

EBBE HÖGLUND (1914-1993): "Dans-Lek", signerad Ebbe Höglund, olja på duk, ca 63 x 63 cm

Kuntoraportti

784009

Päivämäärä:

2020-06-20