Oljemålning Ebbe Höglund
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
EBBE HÖGLUND (1914-1993): "Dans-Lek", signerad Ebbe Höglund, olja på duk, ca 63 x 63 cm
Kuntoraportti
784009
Päivämäärä:
2020-06-20