Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
TAISTO KAASINEN, fat, signerad T. Kaasinen, Arabia, polykrom glaserad keramik, bredd 29 cm
Billnäs goes online
Lätt slitage
784010
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här