Taisto Kaasinen keramikfat

Taisto Kaasinen keramikfat
Taisto Kaasinen keramikfat
Taisto Kaasinen keramikfat
Taisto Kaasinen keramikfat
Taisto Kaasinen keramikfat
Taisto Kaasinen keramikfat

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

TAISTO KAASINEN, fat, signerad T. Kaasinen, Arabia, polykrom glaserad keramik, bredd 29 cm

Billnäs goes online

Lätt slitage

784010

2020-07-02