Oscar Reutersvärd

Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (5), omöjliga figurer, signerade Oscar Reutersvärd, nr 74/120, litografier, bladmått ca 54x35 cm

Smärre slitage, en glasram trasig i hörn

784017

2020-06-19