Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (5), omöjliga figurer, signerade Oscar Reutersvärd, nr 74/120, litografier, bladmått ca 54x35 cm
Smärre slitage, en glasram trasig i hörn
784017
2020-06-19