Oscar Reutersvärd

Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd

Klubbat för:

1 200 SEK

3 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (3), omöjliga figurer, signerade Oscar Reutersvärd, nr 138/150, samt 117/150, litografier, bladmått ca 54x35 cm

784020

2020-06-23