Klubbat för:
1 200 SEK
3 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (3), omöjliga figurer, signerade Oscar Reutersvärd, nr 138/150, samt 117/150, litografier, bladmått ca 54x35 cm
784020
2020-06-23