Oscar Reutersvärd

Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (2), omöjliga figurer, signerade Oscar Reutersvärd, nr 18/30, samnt 97/100, litografier, bladmått ca 62x49 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

784025

2020-06-23