Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): "Perspective Japonaise n:o 265, fakig", signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch på papper, bladmått ca 65x45 cm

784031

2020-06-16