Oscar Reutersvärd akvarell och tusch

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, "Perspective Japonaise n:o 265 dargg", signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch, mått ca 58 x 35 cm

784036

2020-06-16