Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (2), omöjliga figurer, färglitografier, signerade och numrerade, bildmått 62x47, samt 95x63 cm
Den stora med revor och skador.
784057
2020-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här