Oscar Reutersvärd

Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (2), omöjliga figurer, färglitografier, signerade och numrerade, bildmått 62x47, samt 95x63 cm

Den stora med revor och skador.

784057

2020-06-18