Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: komposition, blandteknik på pannå, a tergo signerad och daterad 011, ca 90x60 cm
784067
2020-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här