Blandteknik

Blandteknik
Blandteknik
Blandteknik
Blandteknik

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: komposition, blandteknik på pannå, a tergo signerad och daterad 011, ca 90x60 cm

784067

2020-07-24