Ett par ljusstakar Frankrike 17/1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par Frankrike, 17/1800-tal, brons, H ca 27 cm

små skador i mynningarna

784070

2020-06-16