Oscar Reuterswärd litografier

Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (2) litografier, omöjliga figurer, 1/1 samt EA, signerade Oscar Reuterswärd, ca 36x26 - 44x30 cm

Smärre slitage

784074

2020-06-21