Sven Lingardsz färglitografi

Sven Lingardsz färglitografi
Sven Lingardsz färglitografi
Sven Lingardsz färglitografi
Sven Lingardsz färglitografi
Sven Lingardsz färglitografi
Sven Lingardsz färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN LINGARDSZ (född 1944): Komposition, signerad Sven Lingardsz, 210/225, färglitografi, ca 39x52 cm

784082

2020-06-16