Blandteknik

Blandteknik
Blandteknik
Blandteknik
Blandteknik

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: komposition, blandteknik på pannå, a tergo signerad och daterad 011, ca 46x66 cm

784083

2020-07-26